Chcesz znaleźć pracę w Nowogrodzie – nie zapominaj o jednym ważnym elemencie CV

profil zawodowy

Układ większości życiorysów zawodowych prezentuje się bardzo podobnie. Dane personalne, zdjęcie, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, odbyte kursy i szkolenia, uzyskane certyfikaty, posiadane umiejętności i kwalifikacje zawodowe, zainteresowania i klauzula o ochronie danych. Jest jeszcze jeden element, który wciąż wprowadza niewielu kandydatów do swojego CV. Mowa tutaj o profilu zawodowym.

Czym jest profil zawodowy?

Inaczej nazywany podsumowaniem zawodowym, bądź celami zawodowymi – to po prostu kilka zdań, w których przedstawiasz się pracodawcy, jako idealny kandydat na dane stanowisko pracy. W tym krótkim opisie, najlepiej zaznaczyć, jak nasze doświadczenie oraz umiejętności, przydadzą się naszemu potencjalnemu pracodawcy w Nowogrodzie. Warto wpisać, na jakim stanowisku i w jakiej branży zdobywaliśmy zdobywaliśmy doświadczenie. Nie umieszczamy tutaj naszych atutów nie związanych ze stanowiskiem. Warto wybrać tylko te, które realnie mają znaczenie w przypadku konkretnej rekrutacji. Dlatego tak ważne jest dostosowanie profilu zawodowego do danej oferty pracy w Nowogrodzie.

Dobrze sporządzony profil zawodowy może przybliżyć Cię do wymarzonej pracy w Nowogrodzie. Umieszczając go w swoim CV ułatwiamy pracę rekruterowi. Sprawiamy również, że rekrutujący zaciekawiony naszym pasującym do stanowiska podsumowaniem zawodowym, z chęcią przeczyta całe nasze curriculum vitae. A wtedy zwiększa się nasz szansa na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Dodaj komentarz