Jak się ubierać do pracy zimą?

dress code zima

Chociaż zimy nie bywają już tak srogie jak kiedyś, na dworze robi się coraz chłodniej. A to zwiastuje grube swetry, puchowe kurtki i włochate czapki. Jak ubierać się do pracy zimą, aby wciąż wyglądać w pełni profesjonalnie?

Większość osób, które pracują w biurach w Białystoku borykają się z problemem stosownego ubrania się do pracy. Nie wiedzą jak pogodzić elegancję z wygodą i przyjemnym ciepłem. Zimą koszule na kant mogą nie zdać egzaminu! Jak w takim razie się ubierać, kiedy na dworze pojawiają się minusowe temperatury?

Jaki dress code zimą do pracy?

Nie pozwól, aby zima Cię zaskoczyła i już dziś odśwież swoją garderobę. Postaw na ubrania uniwersalne. Dobrym sposobem jest ubieranie się na cebulkę. W wielu miejscach pracy kaloryfery grzeją na tyle mocno, że pracownicy mogą pracować nawet bardzo lekko ubrani. U Ciebie może być podobnie. W związku z tym zawsze powinieneś być przygotowany również na taką ewentualność.

W swoim biurze możesz również zostawić awaryjny sweter. To właśnie on może uratować sytuacje, kiedy na dworze nagle zrobi się bardzo zimno albo gdy spadnie śnieg! Jeżeli chodzi o obuwie, to najlepszym wyjściem jest posiadanie zmiennego. Wygodne i ocieplane kozaczki mogą nie zdać egzaminu w przestrzeniach biurowych. Koło swojego biurka możesz mieć parę wygodnych szpilek, które zawsze sprawdzą się w każdej sytuacji!

Dodaj komentarz