Poinformuj pracodawcę o swoich osiągnięciach

osiągnięcia zawodowe

Większość osób ubiegających się o pracę w Siemiatyczach, wysyłając CV do pracodawców, skupia się na możliwie jak najlepszym przedstawieniu swojego doświadczenia zawodowego. Niewielu jednak kandydatów umieszcza w swoich dokumentach aplikacyjnych sekcję ze swoimi osiągnięciami. A jak się okazuje, w oczach rekrutera tego typu informacje, potrafią bardzo wyraźnie pokazać, co dany kandydat może wnieść do firmy.

Jak przedstawić swoje osiągnięcia w CV?

Najlepszym miejscem na zamieszczenie swoich osiągnięć, jest to tuż pod doświadczeniem zdobytym u konkretnego pracodawcy. Układ CV jest wówczas dość logiczny – najpierw zamieszczasz informacje, gdzie pracowałeś, na jakim stanowisku oraz co należało do Twoich obowiązków, a następnie umieszczasz informację, odnośnie Twoich osiągnięć.

Jeśli Twoim sukcesem, było zwiększenie sprzedaży, najlepiej jeśli w liczbach lub w procentach przedstawisz w jakim konkretnie zakresie firma na tym zyskała. Jeśli wypuściłeś na rynek kampanię marketingową, która pomogła pozyskać nowych klientów – przedstaw konkretne fakty.

Pamiętaj jednak, żeby nie przedstawiać zbyt dokładnych informacji, ani szczegółów, aby nie wyjść na osobę, która wyjawia tajemnice firmowe. Umiejętność zatrzymania tajemnicy firmowej, jest bardzo dobrze widziana przez pracodawców w Siemiatyczach. Udowadniasz wówczas, że jeśli nowa firma zdecyduje się Ciebie zatrudnić, będzie mogła liczyć na Twoja dyskrecję i dochowanie tajemnicy niezależnie od okoliczności.

Dodaj komentarz