Ogłoszenie numer: 8565672, z dnia 2023-10-12

Poszukuje na stanowisko:

Cieśla - Zbrojarz

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż rusztowań i szalunków,

  • Montaż zbrojenia,

  • Przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu,transportu,

  • Układanie mieszanki betonowej,

  • Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśla-zbrojarz / szalunki systemowe, prefabrykaty zbrojarskie,

  • Doświadczenie przy montażu rusztowań i deskowań, montaż zbrojenia przy budowie nowych,
    obiektów mostowych,

  • Dyspozycyjność, sumienność,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Znajomość przepisów BHP,

  • Preferowane brygady z osobą prowadzącą.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,
  • Współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pełne ubezpieczenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.