Doradca Ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: woj. podlaskie

Twoje zadania:

  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami
  • Dopasowywanie i doradzanie w wyborze ubezpieczeń
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizowanie własnych planów sprzedażowych

To oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży
  • Atrakcyjne zarobki oparte na prowizjach, premiach i stałym dofinansowaniu w ramach rozpoczętej współpracy
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Udział w ciekawych programach rozwojowych

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu relacji międzyludzkich
  • Zaangażowania i chęci do rozwoju
  • Wykształcenia min średniego
Mile widziane:
  • Doświadczenia w sprzedaży lub pracy z klientem
Compensa Dystrybucja Sp.z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy. Odwiedź nas na: www.doradcacompensa.pl