Znana marka. Wsparcie. Kariera.

Doradca Ubezpieczeniowy
Twój zakres obowiązków:
  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa powierzonego portfela klientów
Nasze wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kategorii B
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
  • Portfel klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce
Benefity:
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
  • Szkolenia i wydarzenia biznesowe
  • Akcje promocyjne i konkursy z nagrodami