Ogłoszenie numer: 8585958, z dnia 2023-10-16

Renomowana firma motoryzacyjna poszukuje Kandydata na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K

Opis stanowiska

  • kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów samochodowych oraz wykonywanie czynności eksploatacyjnych
  • diagnostyka i naprawa samochodów zgodnie ze standardami ASO Renault i Dacia,
  • diagnozowanie usterek przy pomocy komputerów diagnostycznych,
  • przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów
  • ścisła współpraca z serwisem
  • dbanie o swoje stanowisko pracy

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego (mile widziane doświadczenie w autoryzowanym punkcie dealerskim)
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, oraz schematów elektrycznych
  • duże zaangażowanie i sumienność w  wykonywaniu powierzonych zadań
  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe
  • mile widziana znajomość techniki naprawy marek: Renault, Dacia
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę sportową