Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża
Kasjer- sprzedawca
Miejsce pracy: Łomża
Numer: 40/6/2023
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża

PODOBNE OFERTY

Sprzedawca - Kasjer

Twój zakres obowiązków Praca z Klientem Sprzedaż i realizacja zamówień Dbanie o ekspozycję i wygląd sklepu Nasze wymagania: Zaangażowanie i inicjatywa Otwartość na komunikację z klientem Nastawienie na sprzedaż i wynik Praca zespołowa To oferujemy:...

Więcej informacji

Firma:Abra S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Suwałki, ul. Sejneńska 59

Pracownik Sprzedaży Działu Owoce i Warzywa

Do Twoich głównych zadań będzie należało: profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów, sprawne uzupełnianie towaru na półkach, dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów,...

Więcej informacji

Firma:MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Białystok, Aleja Jana Pawla II

Sprzedawca

sprzedaż produktów, doradzanie klientowi w wyborze produktu Wymagania inne: komunikatywność, rzetelność, punktualność

Więcej informacji

Firma:Punkt Pośrednictwa Pracy Kolno

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Kolno