Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Łomża
Numer: 25/4/2023
OBOWIĄZKI:
- sprzedaż biletów na realizowanych kursach- kierowanie autobusem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża

PODOBNE OFERTY

Kierowca kat. c

kierowanie betonomieszarką, praca w okolicach Sokółki Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Sokółka

Kierowca

nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem i zaginięciem. Przygotowanie pojazdu do transportu oraz obsługa codzienna, konserwacja i drobne naprawy usterek pojazdu powstałych podczas jazdy....

Więcej informacji

Firma:Punkt Pośrednictwa Pracy Kolno

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Kolno