Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” to rodzinna firma założona w 1994 r. przez Dariusza i Janusza Zakrzewskich, należąca dziś do czołówki polskich producentów mięsa. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Kosowie Lackim. Jest to nowoczesny zakład produkcyjny, w którym najlepsze tradycje przemysłu mięsnego łączą się z wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologiami.
Kierowca C+E
Miejsce pracy: Szczuczyn
Opis stanowiska
  • dowóz bydła do ubojni.
Wymagania
  • prawo jazdy kat. C+E;
  • karta kierowcy;
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy;
  • ważne orzeczenie lekarskie oraz psychologiczne.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • praca głównie kontraktowa- stałe miejsca załadunku, rozładunku;
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • niezbędne akcesoria do pracy: telefon, obuwie i akcesoria BHP;
  • pracę z zachowaniem norm czasowych.