Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Kierowca kat. c
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/23/0508
OBOWIĄZKI:
kierowanie betonomieszarką, praca w okolicach Sokółki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku

Miejsce pracy:

Sokółka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

PODOBNE OFERTY

Kierowca autobusu

- sprzedaż biletów na realizowanych kursach- kierowanie autobusem Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat. D Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Łomża

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-14

Kierowca

nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem i zaginięciem. Przygotowanie pojazdu do transportu oraz obsługa codzienna, konserwacja i drobne naprawy usterek pojazdu powstałych podczas jazdy....

Więcej informacji

Firma:Punkt Pośrednictwa Pracy Kolno

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Kolno

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-07