Ogłoszenie numer: 8549304, z dnia 2023-10-11

Victor Energy Sp. z o. o. jest spółką - córką wiodącego na rynku  kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

Kierownik ds. Gwarancji

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Organizowanie procesu usuwania usterek.
  • Zarządzanie grupami serwisowymi, w tym nadzór nad zespołami serwisowymi własnymi i podwykonawcy.
  • Zarządzanie budżetem prac gwarancyjnych i rozliczanie prac.
  • Prowadzenie rejestru zgłoszeń.
  • Prowadzenie wizji lokalnych.
  • Kontrola procesu usuwania usterek i przygotowywanie dokumentacji.
  • Wsparcie zespołów w uczestniczeniu w testach FAT.
  • Wsparcie zespołów w pracy na budowach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektroenergetyczne.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej w prywatnych placówkach.
  • Pakiet socjalny.
  • Dofinansowanie do kart sportowych.