Renomowana firma motoryzacyjna poszukuje Kandydata na stanowisko:

Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy: Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K
Opis stanowiska
  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów samochodowych oraz wykonywanie czynności eksploatacyjnych
  • Przestrzeganie procedur oraz postępowanie zgodnie ze standardami marek
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy
  • Przekazywanie informacji o przebiegu naprawy pojazdów
Wymagania
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego (mile widziane doświadczenie w autoryzowanym punkcie dealerskim)
  • duże zaangażowanie i sumienność w  wykonywaniu powierzonych zadań
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych
  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe
  • mile widziana znajomość techniki naprawy marek: Renault, Dacia
  • dobra organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawa jazdy kat. B
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę sportową