Jesteśmy firmą transportową, która dynamicznie rozwija swoją działalność. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obszar wystawiania faktur, uzgadniania i weryfikacji danych niezbędnych w procesie fakturowania oraz zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji. Jeśli jesteś dokładny, zorganizowany i masz zmysł kontrolny, ta praca jest dla Ciebie.
Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń w firmie transportowej
Miejsce pracy: Białystok
Twój zakres obowiązków:
  • Wystawianie faktur: Wdrażanie procesu wystawiania faktur oraz dbanie o ich terminową i poprawną emisję.
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych: Dokładna weryfikacja i porównywanie danych, zarówno finansowych, jak i operacyjnych, w celu zapewnienia zgodności i poprawności.
  • Obieg dokumentacji: Zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji oraz utrzymanie porządku w dokumentach firmy.
  • Weryfikacja dokumentów kosztowych: Analiza i sprawdzanie dokumentów kosztowych związanych z działalnością transportową firmy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z finansami lub rachunkowością.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale fakturowania lub rozliczeń, ale nie jest to wymagane.
  • Umiejętność pracy z wieloma danymi jednocześnie oraz utrzymywanie porządku w dokumentacji.
  • Wysoki stopień dokładności i dbałość o szczegóły.
  • Dobra komunikacja wewnętrzna i współpraca z innymi działami.
  • Umiejętność analizy dokumentów i danych finansowych.
Mile widziane:
  • Znajomość programu Symfonia Handel, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę, pełny etat, praca w stałych godzinach 8-16.
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 3600 zł brutto.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
  • Szkolenia i rozwijanie umiejętności zawodowych.
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).