Monter konstrukcji stalowych
Opis stanowiska:

Monter konstrukcji stalowych, regały magazynowe wysokiego i niskiego składowania, praca na terenie Unii Europejskiej.

Wymagania:
  • Motywacja do pracy;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Sumienność, zaradność;
  • Praca na wysokościach i nie tylko;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe i teleskopowe;
  • Uprawnienia na wózki widłowe ze zmiennym wysięgiem;
  • Znajomość języków obcych (niemiecki, angielski).
Oferujemy:
  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji;
  • Podwyższenie pensji po upływie okresu próbnego ( w ocenie zauważalnego zaangażowania osobistego);
  • Kursy operatora podestów ruchomych oraz zwyżek;
  • Kurs z zakresu pracy na wysokości, ewakuacji i ratownictwa w przestrzeni zamkniętej i nie tylko;
  • Ekwiwalent pieniężny (zaliczka przez pierwszy miesiąc do pierwszego wynagrodzenia);
  • Zakwaterowanie;
  • Dojazd na miejsce pracy firmową flotą samochodową;
  • Narzędzia przypisane na stan indywidualny;
  • Odzież robocza wraz z ochroną osobistą (hełm, okulary ochronne, rękawiczki, komplet przeciwdeszczowy itp.).