Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Operator maszyn
Miejsce pracy: Suwałki
Numer: StPr/23/0431
OBOWIĄZKI:
-obsługa maszyn,- dbanie o stan techniczny maszyny oraz czystość na stanowisku pracy,- nadzor nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia- bieżąca kontrola jakości produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, staranność działania, odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Suwałki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 24 do 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku