Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Suwałki
Numer: StPr/23/0430
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji komponentów do ram lub przy montażu ram, obsługa maszyn produkcyjnych, bieżące monitorowanie ilości i jakości wykonywanych półproduktów/produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym, staranność działania, odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy

Miejsce pracy:

Suwałki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 23 do 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku