Przedstawiciel handlowy ds. Ochrony Fizycznej
Miejsce pracy: Białystok

OCHRONA JUWENTUS to jedna największych firm z branży ochrony 
i bezpieczeństwa, która obecnie do swojego zespołu poszukuje Przedstawicieli Handlowych, którzy staną się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy.

Jeśli:
  • Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów
  • Dbasz o wysoki poziom współpracy z Klientami, budując z nimi trwałe relacje biznesowe
  • Potrafisz przygotowywać oferty handlowe i negocjować warunki kontraktu
  • Wiesz jak zapewnić Klientom opiekę posprzedażową
  • Jesteś nastawiony na realizację planów sprzedażowych
  • Potrafisz wesprzeć dział operacyjny w realizacji umowy

To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Do naszego zespołu szukamy osób, które:
  • Mają doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy
  • Są kreatywne i samodzielne w działaniu
  • Są zdeterminowane w dążeniu do celu i nastawione na osiąganie wyników
  • Potrafią dobrze zorganizować swój czas pracy
  • Lubią ludzi i łatwo nawiązują kontakty
  • Mają czynne prawo jazdy kat. B
Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • Stałe, podstawowe wynagrodzenie miesięczne oraz system prowizyjny, który nie stawia ograniczeń. Nasze motto to „the sky is the limit”
  • Pracę w przyjaznym zespole, gdzie kreatywność to zaleta
  • System szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia, które pomogą w codziennej pracy
  • Wsparcie przełożonego
  • Pakiet opieki medycznej
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018, Gazele Biznesu 2017, Konsumencki Lider Jakości 2022 oraz Laur Klienta 2023.
Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

PODOBNE OFERTY

Koordynator ds. Rozwoju Biznesu - Elektromobilność

Twoje zadania: Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych lub dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki, Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów, Sporządzanie i negocjowanie ofert dla...

Więcej informacji

Firma:ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie /

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-18

Przedstawiciel Handlowy

w zakresie SPRZEDAŻY MASZYN DO OBRÓBKI SZKŁA (CENTRUM OBRÓBCZE, KRAWĘDZIARKI, MYJKI, WATERJET) oraz SPRZEDAŻY MASZYN DO DRUKOWANIA 3D TECHNOLOGICZNEGO Profil osoby, której poszukujemy: znajomość rynku szklarskiego / rynku maszyn do druku 3D gotowość do...

Więcej informacji

Firma:CMS Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie /

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-17

Przedstawiciel handlowy

Budowa i obsługa rynku na podległym terenie. Branża budowlana - technika mocowań i wierceń Wykształcenie minimum średnie Prawo jazdy kat.B Znajomość pakietu office Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy min.1 rok Znajomość branży budowlanej nie jest...

Więcej informacji

Firma:AMEX

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie /

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-13