Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.
Dowiedz się o nas więcej: https://youtu.be/1sOo72UmDLg
Do naszego Pionu Doradztwa Maszynowego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Regionalny Inżynier Sprzedaży Maszyn CNC
(odpowiedzialność za region: mazowieckie + podlaskie lub woj. łódzkie lub woj. kujawsko-pomorskie)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna, samodzielna sprzedaż maszyn CNC w podległym regionie
  • Poszukiwanie nowych klientów, budowanie relacji z klientami, budowanie lejka sprzedaży
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru maszyn CNC dla klientów
  • Koordynacja działań marketingowych w podległym regionie
  • Opieka merytoryczna nad oddziałem firmy oraz centrami szkoleniowymi
  • Opieka merytoryczna nad prowadzonymi warsztatami, pokazami
  • Udział w targach branżowych
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie obróbki skrawaniem)
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w sprzedaży maszyn CNC)
  • Znajomość rynku maszyn CNC
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Ciekawą pracę w firmie reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali z całego świata
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport) - po okresie próbnym