Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/23/0530
OBOWIĄZKI:
•Prace ogólnobudowlane,•Układanie płyt drogowych, •Równanie wykopów,•Prace remontowo-budowlane,•Dbałość o powierzony sprzęt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sokółka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

PODOBNE OFERTY

Robotnik budowlany

prace drogowe, wykończeniowe Wymagania inne: Pożądana umiejętność układania kostki brukowej i doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Suwałki

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-17

Pracownik ogólnobudowlany

Murowanie , tynkowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe na st. pr. ogólnobudowlanego ok 1 roku.

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Suwałki

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-15

Pracownik ogólnobudowlany

Mieszanie zapraw, cięcie cegieł, desek, montaż płyt g-k, malowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta realizowana w ramach projektu EFS+ jest skierowana do osób do 30 roku życia.

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Krzywe

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-12