Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Stawiski
Numer: StPr/23/0607
OBOWIĄZKI:
koszenie trawników i utrzymanie porządku i czystości wokół budynków wielorodzinnych; dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu w tym pieców centralnego ogrzewania; w sezonie zimowym odśnieżanie, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stawiski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie