Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Grajewo
Numer: StPr/23/0494
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, sprzedaż produktów, realizacja planów sprzedażowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grajewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

PODOBNE OFERTY

Doradca ds. Sprzedaży Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

Opis stanowiska ofertowanie i zawieranie umów finansowych oraz polis ubezpieczeniowych aktywna akwizycja ubezpieczeń wśród Klientów (w tym ubezpieczenie flot pojazdów) dbałość o wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych realizacja celów sprzedażowych...

Więcej informacji

Firma:Auto Fus Group sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-16

Doradca Klienta ds. OZE

Twój zakres obowiązków: Działania sprzedażowe w największej prywatnej organizacji na rynku energii w Polsce Doradztwo w zakresie energetyki i sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku Budowanie relacji długoterminowej z Klientami...

Więcej informacji

Firma:Polenergia Fotowoltaika S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-16

Przedstawiciel ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Forma współpracy: własna działalność gospodarcza Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów – Ty decydujesz do jakich klientów chcesz trafić: indywidualnych, małych firm czy dużych korporacji Przygotowywanie ofert ubezpieczenia...

Więcej informacji

Firma:TUiR Allianz Polska S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Data publikacji:Data dodania: 2023-10-16