Ogłoszenie numer: 8585967, z dnia 2023-10-16

Renomowana firma motoryzacyjna poszukuje Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Gwarancji i Techniki

Miejsce pracy: Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K

Opis stanowiska

  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • śledzenie przebiegu napraw gwarancyjnych
  • śledzenie potrzeb w zakresie zaopatrzenia w narzędzia
  • przechowywanie dokumentacji i kart gwarancyjnych, inicjowanie przeglądów
  • zapoznanie się z treścią reklamacji i oceną jej zasadności
  • pozyskiwanie autoryzacji naprawy
  • wystawianie wniosków gwarancyjnych
  • przekazanie do wykonania naprawy gwarancyjnej
  • sporządzanie dokumentacji z naprawy gwarancyjnej i jej archiwizacja
  • przechowywanie części poreklamacyjnych
  • złomowanie i utylizacja części poreklamacyjnych

Wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu Office, biegła obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana)

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę sportową