Nazywamy się Overs i jesteśmy agencją marketingu internetowego do "zadań specjalnych".
Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe w Google, Facebook oraz YouTube.

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:

Telefoniczne umawianie spotkań:

  • Planowanie i koordynacja spotkań z klientami oraz partnerami biznesowymi;
  • Dbanie o aktualizację kalendarza spotkań oraz optymalne zarządzanie czasem;
Wdrażanie i raportowanie kampanii:
  • Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia i realizacji kampanii reklamowych;
  • Monitorowanie efektów kampanii w czasie rzeczywistym;
  • Przygotowywanie raportów z realizacji kampanii oraz analiza wyników;
Komunikacja z klientem:
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Rozwiązywanie problemów i dbanie o satysfakcję klientów;
  • Przekazywanie feedbacku od klientów do odpowiednich działów firmy;
Przygotowywanie ofert:
  • Opracowywanie indywidualnych ofert handlowych w oparciu o potrzeby klienta;
  • Aktualizacja baz danych i narzędzi służących do tworzenia ofert;
  • Udział w negocjacjach oraz wsparcie procesu sprzedażowego.
Wymagania:
  • Zdolność profesjonalnego prowadzenia rozmów handlowych przez telefon;
  • Talent do tworzenia kreatywnych treści o charakterze marketingowym;
  • Otwartość, pozytywne podejście oraz łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Merchant Center będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę w małym i kreatywnym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb;
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.