Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej, posiadająca ponad 100 sklepów na terenie całej Polski.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia oraz chcących mieć wpływ na swoje wynagrodzenie.

Dołącz do jednego z naszych zespołów, na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer
Miejsce pracy: Suwałki, ul. Sejneńska 59
Twój zakres obowiązków
  • Praca z Klientem
  • Sprzedaż i realizacja zamówień
  • Dbanie o ekspozycję i wygląd sklepu
Nasze wymagania:
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Otwartość na komunikację z klientem
  • Nastawienie na sprzedaż i wynik
  • Praca zespołowa
To oferujemy:
  • System wdrożenia do pracy
  • Przejrzysty system premiowy powiązany z wynikami
  • Umowę o pracę
  • Naukę wszystkiego co w handlu ważne
Benefity:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Normatywny czas pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego
  • Rabaty na asortyment sklepu Abra
Benefity:
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • rozwój i możliwość awansu
  • prowizja od indywidualnej sprzedaży
  • umowa o pracę