Pracuj dla nas jako:
Kierownik robót izolacyjnych
Miejsce pracy: podlaskie, praca wyjazdowa na terenie całej Polski i Niemiec
Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE.  Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.
Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.
Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.
Twój zakres obowiązków:
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót w Polsce oraz Niemczech​
  • sporządzanie i rzetelne prowadzenie dokumentacji budowy
  • koordynacja prac podwykonawców oraz bieżących spraw organizacyjnych i personalnych
  • utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami klienta na budowie
  • sprawowanie nadzoru nad utrzymywaniem porządku na placu budowy oraz nad przestrzeganiem przepisów BHP
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w nadzorze prac budowlanych (mile widziane doświadczenie w zakresie izolacji przemysłowych, fasad przemysłowych)
  • gotowość do pracy na terenie całej Polski oraz Niemiec
  • umiejętność obsługi programów Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum B2
  • dyspozycyjność
  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań
Dodatkowo docenimy:
  • wykształcenie techniczne
Czeka na Ciebie:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia
  • atrakcyjny system premiowy
  • dodatkowa premia za korzystanie z Systemu Poleceń
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon, samochód służbowy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje, wyjazdy integracyjne
  • rozbudowany pakiet benefitów m.in. dofinansowania do zajęć sportowych i kulturalnych, dofinansowanie wypoczynku i wiele innych
  • stabilne zatrudnienie i możliwość zdobywania doświadczenia na budowach zagranicznych
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, aplikuj za pomocą przycisku aplikowania.

Będzie nam miło przywitać Cię w naszym teamie!