Działamy na polskim rynku od ponad trzydziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując kluczową pozycję w branży budowlanej. Naszą specjalizacją jest generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych – mieszkaniowych oraz przemysłowych w szczególności specjalistycznych Life Science (laboratoria oraz projekty dla farmacji).

Naszą wizytówką jest ponad sto pięćdziesiąt zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Co ważne, jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bouygues Construction - jednej z największych grup budowlanych na świecie. Czerpiemy z międzynarodowej, ponad osiemdziesięcioletniej tradycji. Patrzymy w przyszłość czerpiąc z ogromnego doświadczenia, przy wsparciu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnej strategii w zgodzie z ESG.
Kierownik Robót
Miejsce pracy: woj. podlaskie
(praca w delegacji)
Zakres obowiązków:
  • Pełnienie funkcji kierownika robót zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego
  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót
  • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
  • Zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót
  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót
  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscypliną budżetową
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie obiektów (minimum 2 lata) na stanowisku Kierownika Robót: medycznych, laboratoryjnych, farmaceutycznych, przemysłowych, data center - warunek konieczny
  • Doświadczenie zdobyte w firmie generalnego wykonawstwa
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – kierunek Budownictwo
  • Posiadanie Uprawnień Budowlanych zgodnych z wymaganiami prawnymi oraz Przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w złożonym środowisku biznesowym
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Mobilność na terenie Polski
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji